НОВИНИ

Податківці стверджують, що за три місяці відшкодували автоматом 6,4 млрд ПДВ

Платникам податків із початку року відшкодовано 11,4 млрд грн ПДВ, що на 2 млрд грн більше заявленого. Про це повідомляє Державна податкова служба України.

За оперативними даними, платники податків у січні-березні заявили до відшкодування 9,5 млрд грн ПДВ.

У ДПСУ стверджують, що всі заявки на відшкодування цього року вже опрацьовано.

Крім того, скорочено заборгованість невідшкодованого ПДВ за попередні роки. Так, на 1 квітня борг становив 4,1 млрд грн, що на 0,5 млрд грн менше, ніж на початок 2012 року.

В автоматичному режимі ПДВ відшкодовано 330 платникам податків на суму 6,4 млрд грн.

Як повідомлялось, у березні податківці заявляли, що минулого року 326 платників «автоматом» отримали на рахунки 15,9 млрд грн. Половину цієї суми отримали іноземні компанії з європейськими інвестиціями.

У 2012 році в автоматичному режимі 290 підприємств вже отримали 4,2 млрд грн.

Показово, що у січні - вересні 2011-го ПДВ було повернуто на загальну суму 31 881 млрд грн. З них в автоматичному режимі - 215 підприємствам на суму 9,88 млрд грн, із яких 3,8 млрд грн припало на підприємства Донецької області.

Нагадаємо, 21 лютого Американська торговельна палата в Україні заявила про необґрунтований фіскальний тиск на підприємства з боку податківців і звернулася до уряду України з проханням вжити заходів на законодавчому рівні для захисту прав платників податків.

Читайте також: Податковий зашморг для хворої економіки


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.