НОВИНИ

«Регіонали» обіцяють днями назвати ім’я начальника виборчого штабу

Найближчими днями будуть названі імена керівників виборчого штабу і публічної виборчої кампанії Партії регіонів. Це заявив перший заступник голови Партії регіонів Володимир Рибак, повідомляє прес-служба партії.
 «Ми працюємо. Я думаю, що в найближчі дні ми назвемо і начальника штабу, і керівника публічної виборчої кампанії », - зазначив В. Рибак.
 
За його словами, ці кандидатури практично визначені, і робота партії з підготовки до виборів стартує вже з наступного тижня, оскільки до 10 квітня Центрвиборчком повинен сформувати виборчі округи.
 
«Потрібно готуватися до того, що влітку виборці будуть відпочивати, а партія - готуватися до виборів, і завдання, яке ми ставимо перед партійними організаціями, - провести вибори відкрито, чесно, щоб ні в одному окрузі не було поставлено під сумнів результат голосування», - підкреслив Рибак.
 
Як повідомлялось, народний депутат Тарас Чорновіл вважає, що Андрій Клюєв єдина людина, що зможе красиво провести вибори для Партії регіонів. 
 
«На сьогодні він (Клюєв - ред.) – єдина людина, яка може зробити так, щоб красиво провівши вибори – тобто програвши їх, бо за такого ставлення до влади виграти їх не можна, – створити більшість у Верховній Раді. Бо з Льовочкіним і його людьми ніхто в «Батьківщині» і «Фронті змін» вести переговори не буде, а з Клюєвим будуть. Саме Клюєв свого часу зміг завести в списки БЮТу того ж Рибакова, Вершинину, Луцького… Це Клюєв зміг домовитись, щоб ці люди були включені в список БЮТ. А потім бютівці, які тупо за це взяли гроші, кричали про «тушки». Те саме він і зараз може зробити, і це буде чесно» - зазначив Чорновіл.
 
Нагадаємо, у лютому Віктор Янукович що після призначення Клюєва Секретарем Ради національної безпеки і оборони України він не очолюватиме штаб Партії регіонів на парламентських виборах. Хоча до цього Володимир Рибак стверджував, що саме Клюєв буде начальником штабу на парламентських виборах 2012 року.
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.