НОВИНИ

На свята Луганщина спростить процедуру перетину кордону з Росією

Під час великодніх і травневих свят жителі Луганська та Луганської області зможуть потрапити на територію сусідньої Ростовської області за спрощеною процедурою перетину державного кордону, повідомили в прес-службі Луганської обласної державної адміністрації.

Як йдеться в повідомленні, відповідно до домовленостей з російською стороною прийнято рішення про пропуск жителів Луганської (Україна) та Ростовської (РФ) областей через державний кордон у спрощеному режимі на період великодніх і травневих свят.

За даними Луганського прикордонного загону, пропуск буде здійснюватися в місцевих пунктах «Юганівка» (Україна) - «Маноцький» (РФ) і «Герасимівка» (Україна) - «Можаївка» (РФ) з 6 по 8 квітня 2012 року, з 13 по 16 квітня цього року, з 20 по 22 квітня, з 28 квітня по 1 травня, а також з 5 по 10 травня поточного року - з 05.00 до 19.00 (за київським часом).

Нагадаємо, 22 лютого Верховна Рада  ратифікувала з Росією нову міжурядову угоду  про порядок перетину українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.