НОВИНИ

Тарасюк прогнозує, що з «Батьківщиною» на вибори піде 4-5 партій

Глава Народного Руху України Борис Тарасюк прогнозує, що близько чотирьох-п'яти партій підуть на вибори одним списком з партією «Батьківщина». Про це він повідомив сьогодні журналістам.

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, Тарасюк нагадав, що відповідно до рішення Комітету опору диктатурі в мажоритарних округах буде висуватися один кандидат від КОД.

«Що стосується загального списку за пропорційною партійною системою, то тут немає такої єдності, як по відношенню до кандидатів по мажоритарних округах», - зазначив він.

У той же час, за його словами, чотири партії, в тому числі НРУ підписали угоду з «Батьківщиною» про те, що вони підуть на вибори разом і будуть висувати єдиний список.

«Консультації між «Батьківщиною» і деякими іншими політичними партіями, в тому числі і «Фронтом змін», тривають. На даний момент я не можу прогнозувати, якою буде результат цих консультацій, але очевидно, що чотири, може бути, п'ять, а може бути, і більше партій об'єднаються в один список на базі «Батьківщини», - зазначив Тарасюк.

Він також висловив надію на те, що з'їзд НРУ прийме рішення про те, щоб кандидати взяли участь у виборах по загальному списку. Він додав, що в такому випадку, відповідно до вимог закону, таким кандидатам потрібно буде призупинити членство в НРУ.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ писали, що партії «Фронт змін» і «Батьківщина» мають намір, крім єдиного списку по мажоритарці, виставити також єдиний партійний список на виборах в Раду. При цьому першим номером нібито буде Арсеній Яценюк, другим - Олександр Турчинов. При цьому сам Турчинов неодноразово заявляв, що першим номером «Батьківщини» на виборах до парламенту буде Юлія Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.