НОВИНИ

Український кордон на Євро хочуть закрити для окремих вболівальників

Державна прикордонна служба України під час турніру Євро-2012 не впускатиме в країну європейських проблемних вболівальників, а українських – не випускатиме. Про це журналістам повідомив глава відомства Микола Литвин.

«Якщо прізвище людини є в базі, отже, всі юридичні процедури проведені, і ця людина не буде пропущена в Україну. Так само, якщо українець визначений «небажаним» і він захоче їхати, наприклад, до Польщі, то з нашої сторони він отримає заборону на виїзд», - сказав Литвин.

Як пояснив Микола Литвин, громадяни, яким буде відмовлено у перетині кордону, не зможуть подати позов до суду, оскільки їх прізвища було занесено до бази "проблемних вболівальників".  Водночас, аби уникнути суперечок з такими особами, у кожному пункті пропуску має працювати представник іншої країни, який у разі необхідності роз’яснюватиме фанам чому та на яких підставах відмовлено у перетині кордону.

«Ми працюємо з іноземними колегами, щоб на період Євро-2012 залучити всі можливі бази, не тільки по правопорушниках, а й за іншими, більш серйозним напрямками. Головна мета цих баз не допустити на територію країни осіб, які можуть спровокувати протиправні дії у місцях проведення масових заходів», - підкреслив голова Держприкордонслужби.

Нагадаємо, нещодавно Польща повідомила, що не має бази даних іноземних футбольних хуліганів, яким заборонено доступ до стадіонів у їх рідних країнах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.