НОВИНИ

Чорновіл: вибори можна довірити лише Клюєву

На думку народного депутата України Тараса Чорновола, Андрій Клюєв єдина людина, що зможе забезпечити більшість у Верховній раді після парламентських виборів. Про це політик розповів під час інтерв’ю інтернет-виданню «Главком».

"На сьогодні він (Клюєв - ред.) – єдина людина, яка може зробити так, щоб красиво провівши вибори – тобто програвши їх, бо за такого ставлення до влади виграти їх не можна, – створити більшість у Верховній Раді. Бо з Льовочкіним і його людьми ніхто в «Батьківщині» і «Фронті змін» вести переговори не буде, а з Клюєвим будуть. Саме Клюєв свого часу зміг завести в списки БЮТу того ж Рибакова, Вершинину, Луцького… Це Клюєв зміг домовитись, щоб ці люди були включені в список БЮТ. А потім бютівці, які тупо за це взяли гроші, кричали про «тушки». Те саме він і зараз може зробити, і це буде чесно" - зазначив Чорновіл.

"Згадую, як реготав, коли почув перші коментарі, що Клюєва знищують, викинули на смітник… Хлопці, К люєва не можна викинути. В Межигір’ї кінцеві власники – люди Клюєва, квартира Януковича на Січневого Повстання теж проходила через нього. В Януковича є рідні сини, а Клюєв – рідніший. Це – єдина людина, якій Янукович може вірити і яку не можна топити", - сказав депутат.

Нагадаємо, 14 лютого президент Янукович звільнив Андрія Клюєва з посади першого віце-прем'єр-міністра, міністра економічного розвитку й торгівлі та призначив його на посаду секретаря Ради національної безпеки й оборони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.