НОВИНИ

«Регіонал» визнав, що на Євро-2012 з держбюджету вже витрачено майже $10 млрд

На підготовку та проведення Євро-2012 держава витратила близько 80 мільярдів гривень. Про це повідомив голова підкомітету Верховної Ради з питань підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні, регіонал Олександр Зац.
«Що стосується Державної цільової програми підготовки і проведення чемпіонату Європи по футболу, то витрати становлять близько 100 мільярдів гривень. З них приблизно 80% – це державні кошти, тобто це левова частка», – сказав Зац.
 
Як повідомлялось, на раніше у Нацагентстві з підготовки Євро-2012 заявляли, що Україна витратила 20 мільярдів гривень, хоча державана цільова програма закладала на витрати понад 100 мільярдів гривень. Хоча незалежні експерти підрахували, що ця сума перевищує 100 млрд гривень. 
 
Нагадаємо, влітку минулого року віце-прем’єр, міністр інфраструктури Борис Колесніков прогнозував, що прямі витрати України на проведення Євро-2012 не перевищать $750 млн. Він тоді також пояснив, що кошти на інші потреби, зокрема ті, які стосуються розвитку інфраструктури (будівництво аеропортів, доріг, реконструкції вокзалів) виділяються з держбюджету щороку, і їх фінансування не пов’язане з проведенням чемпіонату.
 
Читайте також: Євро-2012. Матч смерті
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.