НОВИНИ

Янукович закликав власників готелів встановити адекватні ціни до Євро-2012

Президент Віктор Янукович наголошує на важливості встановлення адекватних цін на проживання в українських готелях під час проведення матчів Чемпіонату Європи з футболу. Про це він заявив під час спілкування з французькими журналістами, які приїхали до України, щоб ознайомитись з підготовкою до Євро-2012.

«Сьогодні влада має всі підстави звернутися до цих власників, щоб вони встановили під час проведення Євро-2012 адекватні ціни», -цитує Януковича його прес-служба.

Янукович також нагадав, що в рамках підготовки до цього заходу українська влада вжила певних кроків для того, щоб забезпечити адекватну вартість проживання у готелях держави на відповідний період.

«В Україні діє закон про державно-приватне партнерство, і в рамках цього партнерства при підготовці Євро-2012 держава зробила все, щоб звільнити власників готелів від податку на прибуток на 5 років», - сказав він.

Нагадаємо, проблему підвищених цін на готелі неодноразово піднімали організатори чемпіонату, зокрема, директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський, а також експерти.

Як повідомлялося, уболівальникам, які приїдуть на Євро-2012, пропонують жити в наметах на околиці Києва за 55 євро на добу. Також на час Євро-2012 кімната в гуртожитках Київського національного університету ім. Шевченка коштуватиме від 153 євро за ніч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.