НОВИНИ

Тимошенко спілкувалась з представниками Freedom House лежачи

Юлія Тимошенко чекає висновку німецьким лікарів, перед тим як погодитися лікуватися в лікарні "Укрзалізниці". Про це вона заявила на зустрічі з представниками Freedom House.

Як розповіла директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар, яка була в складі делегації, зустріч з Тимошенко тривала близько 70 хвилин в окремій кімнаті.

"Коли ми прийшли, вона вже була там. Вона весь час лежала, сказала, що не може сама вставати, лягати, не може дійти до адмінкорпусу, і що хоче лікуватися. Зараз вона не поїхала в лікарню тільки тому, що хоче, щоб спершу її проінспектували німецькі лікарі", - розповіла Сюмар.

Тимошенко під час зустрічі поскаржилася, що їй не надавали належного обстеження, але висловила думку, що якщо дозволять лікування, то все може бути добре вже за місяць.

Представники Freedom House висловили занепокоєння станом здоров'я Тимошенко.

"Під час зустрічі вона не могла сидіти, вона лежала. І ми дуже стривожені станом її здоров'я, її медичної підтримки та лікування. Це дуже важливе питання», - сказав журналістам член делегації міжнародної неурядової організації Freedom House Деймон Вілсон.

Перед зустріччю з Тимошенко представникам організації показали Качанівську колонію.

"Колонію почистили, побілили. Нам показали деякі корпуси, виробничі цехи. Ми перекинулись кількома словами з іншими ув’язненими, які зазначили, що завдяки політув'язненим на життя в колонії звертають більше уваги", - зазначила Сюмар.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.