НОВИНИ

У Польщі вимагають до Євро-2012 створити реєстр іноземних фанів-хуліганів

Польща не має бази даних іноземних футбольних хуліганів, яким заборонено доступ до стадіонів у їх рідних країнах, що створює загрозу для безпеки на Євро-2012, як на стадіонах, так і поза ними. Про це повідомили контролюючі органи Польщі, пише Agence France Press.

«На сьогоднішній день немає жодних угод з іноземними партнерами, і ніяких офіційних норм щодо таких списків», - повідомив голова польської національної контрольної палати Яцек Єзерськи під час презентації звіту про організацію безпеки на чемпіонаті. «А це може перешкодити зусиллям поліції з забезпечення безпеки на Євро-2012 як всередині, так і поза стадіонами», - додав він.

Члени комісії зазначили, що під час підготовки до Євро-2012 Польща звертала більшу увагу на місцевих радикальних ультрас, численність яких дорівнює 5 тис. чоловік при населенні країни у 38 млн. Але у червні як у Польщу, так і в Україну рушить потік іноземних фанатів, тож владі слід бути готовою до проблем з хуліганами.

Речник польської поліції Маріуш Соколовський стверджує, що у Вищій палаті перебільшують масштаби проблеми.

«Польським органам безпеки не потрібні спеціальні реєстри, за умови, що вони будуть прямо співпрацювати з підрозділами європейської поліції», - зазначив Соколовський. Він також додав, що угоди з іноземними партнерами планують підписати вже у наступному місяці.

Як повідомлялось, Міністерство внутрішніх справ України внесло до бази даних проблемних вболівальників 1 тис. 218 українців. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.