НОВИНИ

Скандальний вірш Винничука направили на експертизу у Донецьк

Головне управління МВС у Львівській області направило вірші поета Юрія Винничука на дослідження до Донецького науково-дослідного інституту судових експертиз. Про це повідомив керівник Інституту політичних, соціологічних і маркетингових досліджень Володимир Бондаренко.

"Я отримав відповідь за підписом начальника управління боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми Сергія Матяша. У ньому сказано, що копії віршів Юрія Винничука направлено регіональному представнику Національної експертної комісії із захисту суспільної моралі та до Донецького НДІ судових експертиз на психолінгвістично-мистецтвознавче дослідження", - розповів Бондаренко.

На думку політолога, Нацкомісія з моралі необґрунтовано відмовила в експертизі творів Юрія Винничука.

За його словами, комісія уникає розгляду цього питання, використовуючи бюрократичні перепони. Як приклад він назвав те, що комісія  просить надіслати кілька примірників книги Винничука.

"Голова комісії Василь Костицький публічно говорив, що з задоволенням брав автограф у Винничука і радий, що познайомився з таким автором....", - резюмував Бондаренко.

Нагадаємо, політолог Володимир Бондаренко висловив невдоволенням віршем Винничука, який, на його думку, «містить натяки на чинну владу і заклики усунути її неправовим способом». Він звернувся зі скаргою до народного депутата Леоніда Грача (позафракційний), а той у свою чергу - в МВС і Генпрокуратуру з вимогою розслідувати діяльність Винничука. Ці відомства переадресували депутатське звернення до Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.

Читайте також: Порнографічний скандал з політичним присмаком: у чому звинувачують Юрія Винничука

Винничук заявляв, що написав пояснення до міліції щодо декламування еротичної поезії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.