НОВИНИ

Німеччина проти ратифікації угоди про асоціацію з Україною

Ратифікація Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС на даному етапі неможлива. Про це заявив голова парламентського комітету у справах ЄС німецького парламенту, депутат від правлячого Християнсько-демократичного союзу Ґунтер Кріхбаум.

«Українська влада має зробити так, аби парламенти країн ЄС могли ратифікувати цю угоду. Доки ми бачитимемо порушення засадничих цінностей ЄС, не можна говорити ані про підписання, ані про ратифікацію» - зазначив Ґунтер Кріхбаум.

Кірхбаум зазначив, що йдеться про розбудову незалежного правосуддя, структур правової держави, про свободу ЗМІ. «Спроби залякування – неприпустимі. Має бути можливість вільного розвитку неурядових організацій і фондів,» - наголосив він.

Парламентар зауваживв, що в Україні відбувається  регрес в процесі  реформ.  «Коли ми говоримо про цінності Європейського Союзу, їх треба не лише поділяти, ними треба керуватися. Коли Україна здійснює реформи, вона робить це не на догоду Німеччині або Європейському Союзу, а на благо власних громадян,»- зазначив Кріхбаум.

Як повідомлялось, сьогодні, 30 березня, в Брюселі має відбутись парафування угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. 

19 грудня 2011 року на саміті "Україна-ЄС" було оголошено про завершення переговорів щодо згоди про асоціацію України і ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.