НОВИНИ

Грищенко пояснив, що представниця ПАРЄ "приписала" йому слова

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко здивований інтерпретацією його слів співдоповідачкою моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи Маріеттою де Пурбе-Лундін з приводу позиції України стосовно виконання резолюції ПАРЄ й інших зобов'язань. Про це Грищенко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

«Я здивований словами пані Пурбе-Лундін. За багато років у дипломатії я обговорював різні складні теми з багатьма людьми, але вперше мені приписують слова, яких я не казав», - підкреслив міністр.

Він також зазначив, що під його керівництвом МЗС в 2011 році розробило план дій Ради Європи для України, що, на думку міністра, має сприяти виконанню взятих зобов'язань перед РЄ.

Нагадаємо, 29 березня Пурбе-Лундін заявила, що під час зустрічі із Грищенком співдоповідачі ПАРЄ не побачили готовності міністерства до виконання резолюції ПАРЄ щодо України.

З її слів, міністр під час зустрічі зазначив, що Україна може робити все що завгодно, навіть не виконувати резолюцію й інші зобов'язання.

26 січня ПАРЄ прийняла резолюцію, у якій, зокрема, рекомендувала Україні зняти обвинувачення в перевищенні влади й зловживанні владою з колишніх вищих чиновників і забезпечити їх участь у виборах Верховної Ради.

Коментуючи резолюцію, МЗС зазначило, що, на його думку, резолюція посприяє проведенню Україною правових і політичних реформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.