НОВИНИ

У ПР вважають, що мінімальна зарплата відповідає прожитковому мінімуму

Нинішня мінімальна зарплата цілком відповідає прожитковому мінімуму, вважає народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів Олександр Стоян.

У повідомленні, опублікованому на сайті політсили, депутат зазначає, що «президент, уряд і Партія регіонів послідовно виконують взяті на себе соціальні зобов’язання». Як приклад він наводить перегляд розміру заробітної плати та пенсії чотири рази на рік.

Стоян також переконаний, що вже на початку 2013 року мінімальна пенсія становитиме понад тисячу гривень.

«Безумовно, тепер завдання уряду – працювати над тим, щоб знайти кошти для втілення в життя усіх соціальних ініціатив президента. Джерелами для цього стануть і податок на розкіш, і виведення з тіні зарплати «в конвертах», – резюмував депутат.

Як повідомлялося раніше, на виконання усіх соціальних ініціатив українського гаранта державі знадобиться до 16 млрд грн. 

Перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова заявила, що на виконання обіцянок президента вже знайшли 11 млрд грн.

Нагадаємо, 7 березня Янукович доручив Кабінету Міністрів із травня провести перерахунок пенсій, з 1 червня відновити виплати вкладникам Ощадбанку СРСР. Янукович також пообіцяв підвищення доплат учасникам, інвалідам війни, членам сімей померлих ветеранів війни, інвалідам праці, шахтарям.

Янукович також пообіцяв, що з травня в Україні запрацює іпотека під 2–3% річних, а також доручив уряду спростити процедуру реєстрації транспортних засобів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.