НОВИНИ

Мітт Ромні: у відносинах із Кремлем Обама продемонстрував приголомшливу слабкість

Коментуючи останній скандал за участі Барака Обами та Дмітрія Мєдвєдєва один з кандидатів на крісло президента США від Республіканської партії Мітт Ромні у своїй статті для Foreign Policy висловив жорстку критику зовнішньої політики чинного президента США.

«Записи свідчать про те, що Обама показав велику піддатливість щодо ПРО та інших галузей ядерної безпеки. Він полишив плани розміщення ПРО у Польщі без будь-яких поступок з боку Росії. Він пообіцяв Росії нові обмеження нашого ядерного арсеналу. Він капітулював перед російськими вимогами, щоб резолюція ООН по Ірану виключала паралізуючі санкції. Росія відповіла на подарунки з боку США лише бойкотуванням багатьох питань в ООН. Підсумком політики Обами щодо Росії за минулі три роки є: «Ми даємо, Росія бере»», - пише Ромні.

Ромні також засудив дзвінок Обами після проведення президентських виборів в Росії та привітання Владіміра Путіна з перемогою.

«За дзвінком послідувала заява Держдепартаменту, що «Сполучені Штати вітають російський народ з завершення президентських виборів». Зважаючи на те, що російські вибори широко вважалися такими, що було проведено з використанням значних фальсифікацій та залякування, ці слова роблять посміховисько з американської прихильності до демократії та прав людини», - вважає Ромні.

На думку політика, розмова президента Обами з Дмітрієм Мєдвєдєвим піднімає питання не лише про його політику щодо Росії, а й загалом про його зовнішню політику.

«У відносинах із Кремлем, так само як і з рештою світу, президент Обама продемонстрував приголомшливу слабкість та надав слову «гнучкість» нового зловісного сенсу», - підкреслив Ромні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.