НОВИНИ

Міністр культури готується заспівати для Януковича

Міністр культури Михайло Кулиняк всерйоз перейнявся пропозицією Віктора Януковича підготувати репертуар в особистому виконанні для зустрічі президента з главами церков, що запланована влітку.

За словами міністра, з репертуаром свого виступу ще не визначився, але він сподобається не тільки особисто Януковичу, а й церковним діячам.

«Якийсь спеціальний репертуар я не готую, я думаю, це будуть народні пісні. І дай Бог, щоб вона (зустріч – Ред.) відбулася. А раз президент сказав, то так і буде. А яку пісню співати - ми знайдемо, в мене їх дуже багато, цих пісень, я їх дуже багато знаю, українських, в тому числі, тому для мене в цьому плані нема жодних питань», - зазначив Кулиняк.

Нагадаємо, 21 березня президент Віктор Янукович провів традиційну зустріч з представниками Ради церков під час Великого посту. Зокрема, він запропонував провести наступну зустріч з представниками Всеукраїнської ради церков влітку у Криму. Звертаючись до міністра культури Михайла Кулиняка, Янукович зазначив, що в Криму він зможе заграти та заспівати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.