НОВИНИ

Лідери опозиції поодинці шукають підтримки у ЄС

За останні дні окремо один від одного в Брюсселі побували Наталія Королевська, Арсеній Яценюк та Віталій Кличко. Про це пише видання Euractiv, яке взяло коментарі у кожного з представників опозиції щодо ситуації в країні.

«Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Наталія Королевська сказали, що опозиція може виграти на виборах, якщо вона буде об’єднаною. Але будь-які перспективи об’єднання здаються далекими зважаючи на те, що кожен з трьох політиків відвідав Брюссель окремо та провів окремі прес-конференції», - пише Euractiv.

За словами видання, Яценюк, позиціонував себе як союзника Юлії Тимошенко, «але не доклав зусиль, щоб поклопотатися про її невинність».

«Вона не є святою. Як і будь-хто в українській політиці», - сказав Яценюк.

Кличко у свою чергу попередив про велику ймовірність фальсифікацій на жовтневих виборах та необхідність великої кількості спостерігачів.

«Ми не наївні. Вибори не будуть чесними», - заявив Кличко. Він також заявив, що його партія винесла уроки з поразки на минулих виборах мера та в майбутньому намагатиметься більше їх не повторити.

Королевська ж сказала, що вона разом з Кличком та Яценюком належать до «нового покоління» політичних лідерів, які мають багато спільного та повинні об’єднатись. Вона сказала, що сподівається, що політичний союз з Яценюком та Кличком буде можливим з метою виграти вибори та додала до групи Анатолія Гриценка. Втім, вона сказала, що угоди за лаштунками між лідерами опозиції«подібними до того як це робить правляча партія».

«Лідери української опозиції кожен мають різну підтримку в ЄС та партійну приналежність. Так, Кличка підтримує канцлер Німеччини Ангела Меркель. Королевська сказала, що вона близька до Соціалістичного інтернаціоналу, а партія Яценюка називає себе «соціально-демократичною та соціально-ліберальною», але ще не обрала собі приналежність до певної європейської партії», - пише видання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.