НОВИНИ

Єфремов закликав луганчан голосувати на виборах «по нутру»

В разі поразки Партії регіонів на парламентських виборах 2012 року буде погано не тільки партії, а і «всім». Таку думку висловив лідер фракції Партії регіонів у ВР Олександр Єфремов на прес-конференції у Луганську.

«Нам дуже хотілося б, щоб нас підтримали, хоча б тому, що ми по нутру свої. І якщо нас буде менше у Верховній Раді і перекіс піде в інший бік, то нам буде погано всім», - сказав  Єфремов.

При цьому політик жорстко розкритикував опозиційні сили, які, на його думку, занадто часто вказують на недоліки правлячої партії. Крім того, Єфремов розповів про своє бачення того як повинна поводитися опозиція, щоб її допустили до влади.

«На сьогоднішній день інструменти критики повинні застосовувати опозиційні партії. І чим вони якісніші, професійніші, тим вони швидше потраплять у владу. А якщо вони будуть просто говорити «погано» і нічого при цьому не пропонувати, то я не бачу перспективи таких опозиційних політичних сил», - підкреслив він.

Окрім того, лідер фракції ПР повідомив, що посада нового заступника голови Луганської облдержадміністрації може дістатися представникові «Сильної України». «Наскільки мені відомо, Сергій Леонідович (Тігіпко - ред.) рекомендував одного зі своїх колег в Луганській області, щоб його призначили на посаду заступника губернатора», - поділився Єфремов. Шанси у нового кандидата, за словами нардепа, високі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.