НОВИНИ

Порошенко піде на вибори

Міністр економіки Петро Порошенко буде балотуватися до Верховної Ради за виборчим округом на Вінниччині. Про це він заявив в ефірі телеканалу ICTV, відповідаючи на питання, чи буде він балотуватися до парламенту.

"Я хотів би уточнити, що новина про те, що я збираюся йти до Верховної Ради з'явилася набагато раніше факту, коли я отримав пропозицію зайняти посаду міністра економіки", - зазначив Порошенко.

"Я пообіцяв вінничанам, що я, якщо вони висловлять мені довіру, матиму за честь представляти їх в парламенті. Я, зазвичай, завжди дотримуюсь свого слова. Я не збираюсь відмовитись від цього слова і зараз", - уточнив міністр.

"Я думаю, що це буде дуже важливий іспит. Іспит, коли ти проходиш через вибори, і ти розумієш, чи сприймає суспільство, люди, виборці ті кроки, які ти плануєш провести", - додав він.

"Не бачу нічого абсолютно поганого, якби всі робили таким чином", - вважає Порошенко.

Нагадаємо, крім того, новопризначений міністр розповів, що прийняв пропозицію президента Віктора Януковича очолити Мінекономіки "щоби захистити бізнес і економіку країни". "Для мене це було надзвичайно важке рішення", - запевнив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.