НОВИНИ

Британія мобілізує повний склад служби безпеки на Олімпіаду-2012

Під час Олімпійських ігор 2012 року за ситуацією в країні слідкуватиме 3,8 тис співробітників британської розвідки Мі-5. Про це повідомляє The Independent.

У зв’язку із зростаючою загрозою терористичних загроз усім співробітникам спецслужб на період проведення Олімпійських ігор перенесено щорічні літні відпустки.

Служба безпеки встановила нові системи моніторингу та збору розвідувальної інформації з метою забезпечення безпеки проведення Ігор. Це включає в себе перевірку безпеки більш ніж 540 тис осіб, контроль за бойовиками, а також підтримання зв'язків з іноземними розвідками.

Обов’язково перевірятимуться усі спортсмени, члени їх сімей, посадові особи, представники ЗМІ та обслуговуючих компаній. Особливу увагу буде зосереджено на іноземних громадянах таких режимів як Сирія та Іран. Їм, зокрема, можуть відмовити у візах на тих підставах, що «їх присутність у Британії не сприятиме суспільному благу».

Робота Мі-5 на іграх загалом коштуватиме £1 млрд.

Крім того, для підтримання безпеки під час ігор буде мобілізовано 13,5 тис військових, 4 тис з яких зараз служать в Афганістані та найбільший корабель військово-морського флоту Великої Британії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.