НОВИНИ

Мельниченку запропонували увійти до п'ятірки виборчого списку

Екс-майор охорони президента Микола Мельниченко спростував інформацію про те, що перебуває у розшуку. Він повідомив, що наразі перебуває у США.

"Питання не вирішене, але пропозиції від опозиції є, більш конкретно сказати не можу. Навіть є пропозиція увійти до першої п'ятірки виборчого списку", - повідомив він, відповідаючи на питання, чи обговорювалося питання його участі у парламентських виборах, пише "Коммерсант-Украина".

Екс-майор також повідомив, що нині перебуває і США, й планує приїхати до України "через три тижні, може, через місяць". За його словами, заява керівника СБУ Ігоря Калініна про те, що він перебуває в розшуку не відповідає дійсності. Заява пролунала тому, що "СБУ вигідно затягувати цю справу, тримаючи мене в напрузі". "Мене вже дістала брехня, що я перебуваю в розшуку! Ось приїду і розповім, як усе було!", - наголосив Мельниченко.

"Справу проти мене мали закрити ще в серпні минулого року: відповідно до закону, якщо справа поновлюється, то на досудові заходи СБУ і прокуратурі відводяться два місяці. Надалі цей термін можна продовжувати через суд. Але ні слідчих дій не було, ні термін розслідування ніхто не продовжував. Коли я був в Україні (влітку 2011 року. - ред.), я вимагав від Генпрокуратури і СБУ, щоб вони проводили слідство, але вони нічого не робили. Замість цього яотримав погрози на свою адресу і поїхав, щоб врятувати своє життя, щоб не було прецеденту як з Кравченком (екс-міністр МВС Юрій Кравченко, знайдений мертвим в березні 2005 року - ред).

Нагадаємо, у розшук Мельниченка було оголошено у вересні 2011 року. Він звинувачується в розголошенні державної таємниці, підробці документів і перевищенні службових повноважень. Шевченківський районний суд Києва виніс постанову про обрання екс-майору запобіжного заходу у вигляді арешту. 

Як повідомлялося, 26 грудня 2011 року Печерський районний суд Києва визнав законним порушення Генпрокуратурою у 2001 році справи проти Мельниченка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.