НОВИНИ

Брату «тулузького терориста» пред'явили звинувачення

Французька прокуратура у неділю пред'явила попереднє обвинувачення в убивстві та тероризмі старшому брату Мухаммеда Мера, якого підозрюють у вбивстві семи осіб під час нападів у Тулузі. Наразі у справі розпочато розслідування.

За даними французької прокуратури, слідчі знайшли докази, що вказують – Абделькадер Мера допомагав братові у підготовці нападів.

В той же час, адвокат затриманого стверджує, що його підзахисний не брав участі в убивствах.Він заперечує інформацію про те, що Абделькадер Мера пишався діями брата.

Як повідомлялось, 25 березня брата Мохаммеда Мера арештувала поліція, яка вважала його співучасником убивств.

Як повідомлялось, 25 березня представник пакистанських талібів повідомив, що Мохамед Мера, який вбив 7 людей на південному сході Франції, проходив підготовку в тренувальному таборі в Пакистані, біля кордону з Афганістаном.

Нагадаємо, 19 березня невідомий відкрив стрілянину біля єврейської школи Ozar Hatorah у французькому місті Тулуза, коли батьки приводили своїх дітей до початку навчального дня. Загинув шкільний вчитель Джонатан Сандлер, його два сини Габріель (3 роки) та Аріє (6 років) та 8-річна Міріам Монсонего.

21 березня в одному з передмість Тулзи поліція заблокувала вбивцю в будинку. Під час затримання зловмисник чинив спротив. Під час штурму поранено двох поліцейських.

Облога будинку, в якому перебував підозрюваний у вбивстві тривала близько 40 годин. Напередодні Мера визнав свою відповідальність за вбивство у Тулузі малолітніх єврейських дітей і 30-річного рабина. Мера назвав свої дії помстою за палестинських дітей, які загинули під час воєнного конфлікту з Ізраїлем.

Сам «тулузький терорист» загинув під час другого штурму будинку, в якому він забарикадувався.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.