НОВИНИ

Таліби підтвердили, що «тулузький терорист» пройшов вишкіл в Пакистані

Представник пакистанських талібів заявив сьогодні, що Мохамед Мера, який вбив 7 людей на південному сході Франції, проходив підготовку в тренувальному таборі в Пакистані, біля кордону з Афганістаном.

Особа, яка повідомила це агентству «Рейтер», назвався представником фракції «Джандола» угруповання «Терик-е-Талібан Пакистан у Північному Вазірістані».

При цьому він зазначив, що ніякої інформації про напади Мера у Франції у нього немає, і це ніяк не було пов'язано з їх організацією.

Глава французької внутрішньої розвідки повідомив, що немає ніяких даних про приналежність Мера до якої-небудь радикальної ісламської угруповання.

Як повідомлялось, 19 березня невідомий відкрив стрілянину біля єврейської школи Ozar Hatorah у французькому місті Тулуза, коли батьки приводили своїх дітей до початку навчального дня. Загинув шкільний вчитель Джонатан Сандлер, його два сини Габріель (3 роки) та Аріє (6 років) та 8-річна Міріам Монсонего. 

21 березня в одному з передмість Тулзи поліція заблокувала вбивцю в будинку. Під час затримання зловмисник чинив спротив. Під час штурму поранено двох поліцейських.

Облога будинку, в якому перебував підозрюваний у вбивстві тривала близько 40 годин. Напередодні Мера визнав свою відповідальність за вбивство у Тулузі малолітніх єврейських дітей і 30-річного рабина. Мера назвав свої дії помстою за палестинських дітей, які загинули під час воєнного конфлікту з Ізраїлем.

Сам «тулузький терорист» загинув під час другого штурму будинку, в якому він забарикадувався.

Поліція поки не з'ясувала, чи діяв він поодинці

Читайте також Тулузьский терорист: самотній вовк чи агент зі Сходу?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.