НОВИНИ

ПР відпрацювала на «Свободі» нову технологію зняття кандидатів з виборів

На виборах мера Обухова представника ВО «Свобода» Валерія Воробця усунули від виборів вельми незвичайним чином. Про це повідомляє ZN.UA

У лютому Валерія Воробця офіційно зареєстрували кандидатом на посаду міського голови Обухова, видавши посвідчення № 3. Однак незабаром він був терміново викликаний до Київського окружного адміністративного суду. Виявилося, що довірена особа кандидата в мери від Партії регіонів звернулося з позовом до Обухівському міськвиборчкому.

Позивачу звідкись стало відомо, що Воробець перед реєстрацією здав не всі належні документи. Йшлося про заяву в міськвиборчком про реєстрацію, тобто, про документ, без якого реєстрація була б неможливою. Члени міськвиборчкому проголосували за відповідне рішення в повному складі. Якщо заява дійсно зникла, то мова могла йти тільки про втрату або крадіжку документа, що трапилися вже після реєстрації. Тобто кандидат в цьому випадку повинен був бути потерпілою стороною.

На судове засідання не з'явилися ні голова міськвиборчкому, ні його секретар, що несуть відповідальність за збереження документів та видають посвідчення кандидату, ні півтора десятка членів комісії, які голосували за рішення про реєстрацію.

Клопотання Воробця забезпечити явку свідків на засідання суду не взяли до уваги.

Міськвиборчком в суді представляв одна людина. Його зацікавленість в тому, щоб суд визнав рішення про реєстрацію кандидата недійсним, була абсолютно очевидною. Він не захищав інтереси міськвиборчкому, а погоджувався з усіма твердженнями позивача. Обидві сторони цього дивного процесу (позивач і відповідач) виглядали спільниками. У підсумку суд позбавив Воробця кандидатського статусу.

Як повідомлялось, 18 березня проводилися позачергові вибори Обухівського міського голови (Київська область). Переможцем визнано висуванця Партії регіонів Олександра Левченка.

Нагадаємо, під час виборів в Обухові депутат від ПР Петро Мельник намагався «винести з дільниці» з депутата від НУНС Ірину Геращенко

Мельник визнав некоректною свою поведінку з Іриною Геращенко, але пожалівся, що вона обізвала його «хамом».

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у листі з Качанівської колонії написала, що «вкрай обурена поведінкою, або навіть не поведінкою, а справжньою дикістю так званого народного депутата Петра Мельника, продемонстрованою під час виборів мера Обухова».

Читайте також Довибори: репетиція застосування адмінресурсу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.