НОВИНИ

Замах на життя банкіра, причетного до справи "Родовід Банку", міг бути інсценованим?

Замах на голову правління банку «Союз» Сергія Дядечка, який проходить свідком у справі про розкрадання бюджетних коштів у "Родовід Банку" міг бути інсценованим. Про це пише видання "Дзеркало тижня”.

Видання зазначає, що  Дядечко завжди їздив з охороною. Однак, у вечір замаху поруч не було ані машини супроводу, ані охоронця в автомобілі банкіра. Кілери стріляли по нерухомому авто з відстані чотирьох-п’яти метрів. По автомобілю було випущено приблизно 25—30 патронів, однак  усі постріли зроблено в двигун і  порожнє переднє сидіння.

Автор статті припускає, що інсценування замаху могло бути вигідним особам, які не хочуть, щоб Дядечко потрапив на допит у Генпрокуратуру і відповідав на цілий ряд питань щодо афер «Родоводу» і загибелі одного з ключових свідків розслідування фінансових махінацій — Геннадія Піскуна.

У статті наголошується, що за час розгляду справи слідчі СБУ жодного разу не викликали на допит власників «Родоводу»: Сергія Бубку, Дениса Горбуненко (колишнього голову правління банку) та Сергія Дяченко.

Видання зазначає, що замах на вбивство міг стати приводом для Сергія Дяченка виїхати за межі України.

Нагадаємо, 20 березня у передмісті Києва обстріляли автомобільбанкіра. За даними міліції, в результаті стрілянини вогнепальні поранення отримав водій машини. 

Наступного дня, 21 березня, Міністерство внутрішніх справ заявило, що Сергій Дядечко виїхав за кордон.