НОВИНИ

Коростенський завод може відбутися мінімальним штрафом за забруднення ріки

Житомирська міжрайонна природоохоронна прокуратура просить Господарський суд Житомирської області стягнути з Коростенського заводу МДФ 1,3 млн гривень за забруднення річки Уж у Коростенському районі Житомирської області.

Прокуратурою встановлено, що причиною загибелі риби є екологічно небезпечна діяльність підприємства Коростенського заводу МДФ, сказано в повідомленні прес-служби прокуратури Житомирської області.

„Оскільки шкоди заподіяно на території Бехівської сільської ради Коростенського району, то позов заявлений у її інтересах і до її бюджету повинні бути відшкодовані кошти, які прокуратура просить стягнути із заводу”,  – йдеться в повідомленні прокуратури.

Як повідомлялось, Міністерство екології та природних ресурсів припустило накладення штрафу за підсумками розслідування забруднення річки Уж від 1,5 млн гривень до 4 млн гривень.

Нагадаємо, 4 березня на ріці Уж біля села Вороневе загинуло 8 тонн риби.

За результатами перевірки Державна екологічна інспекція призупинила діяльність Коростенського заводу МДФ, попередньо встановивши, що саме відходи виробництва заводу призвели до забруднення води в ріці. 14 березня прокуратура Житомирської області порушила кримінальну справу за фактом забруднення ріки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.