НОВИНИ

Росія зацікавлена в держстатусі російської мови в Україні?

Росія зацікавлена в наданні російській мові в Україні статусу державної.Про це заявив журналістам голова Росспівробітництва Костянтин Косачов під час конференції «Євроатлантичне співтовариство безпеки: міф чи реальність», яка проходить у Москві, повідомляє УНІАН.

«Ми, тут, у Росії однозначно зацікавлені в максимальному підвищенні статусу російської мови в Україні. Якщо можливо її зробити другою державною, ми в Росії будемо щасливі й будемо це лише вітати», - сказав Косачов.

За його словами, те, як це питання вирішуватиметься, є суверенним правом України та її керівництва.

«Максимальне розуміння цього питання, максимальна гнучкість до вирішення цього питання зі сторони керівництва України та її народу відповідало б інтересам самої України та російсько-українським відносинам», - сказав Косачов.

В той же час, він зазначив, що ЗМІ достатньо вільно висловлюються щодо слів Президента України Віктора Януковичапро надання російській мові статусу державної.

Нагадаємо, минулого тижня в інтерв'ю російським ЗМІ Віктор Янукович заявив, що Україна найближчим часом може прийняти закон про дві державні мови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.