НОВИНИ

Експерт: основні болгарські медіа перебувають під контролем Кремля

Болгарський філософ і публіцист Анґел Ґранчаров відзначає, що агентура РФ в останні 10 років має повну монополію в політичному житті Болгарії. Про це він сказав в інтерв’ю Українському тижню.

«Основні медіа в Болгарії перебувають під контролем людей Кремля; в економіці як «капіталісти» представлені переважно колишні комуністи, котрі водночас є русофілами й пов’язані з російською мафією. Держава перебуває в цілковитій енергетичній залежності від Росії. У політиці присутні багато відданих Москві національних зрадників, що називають себе «справжніми націоналістами» й одержують зарплату від російських таємних служб», - розповів він.

«Агентура РФ в останні 10 років має повну монополію в політичному житті Болгарії. У нас тепер править створена за прикладом «Единой России» міліцейсько-кадебістська політсила, названа для подальшого одурманення наївних ГЄРБ, тобто «Громадяни за європейський розвиток Болгарії». А інша основна партія, колишня Комуністична, складається з генетичних зрадників національної ідеї», - додав Ґранчаров.

Детальніше читайте в інтерв’ю Ґранчарова «Таки закордон» у № 12 Тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.