НОВИНИ

Лідер «афганців» звинуватив Королевську у брехні

Лідер партії «Україна – Вперед!» Наталія Королевська «без дозволу використовує символіку афганців та відверто бреше». Про це журналістам заявив лідер Всеукраїнської громадської організації воїнів-афганців «Ніхто, крім нас» Олександр Ковальов.

За його словами, проморолик з`їзду партії Королевської із його зображенням крутили українські телеканали без жодної його згоди на це.

«На самому з`їзді на запитання, чому в залі немає афганців, Королевська відповіла, що «воїни-афганці перебувають у важкому стані, а Ковальов виїхав з країни», - сказав Ковальов.

«Тобто, Королевська, використовуючи репутацію та символіку НКН, відверто збрехала. Я взнав про це, бо через десять хвилини на мій телефон почали дзвонити журналісти. Вони спочатку вибачалися, що турбують мене по роумінгу, а потім зацікавлено запитували, де я є. Я хочу публічно відповісти всім. Я не на роумінгу. Я - в Україні. Я - в Україні, хоча за це перебування мені довелося розплатитися власним бізнесом. На мою смс-ку про те, чому вона використала моє обличчя у своєму ролику, я отримав від Королевської якусь дуже незрозумілу та нечітку відповідь, мовляв, «сама була не в курсі». Брехня продовжується», - сказав Ковальов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.