НОВИНИ

Лише 8% громадян Грузії не бачать в Росії жодної загрози

88% громадян Грузії не подобаються нинішні відносини з Росією. Такі дані досліджень громадської думки представив Націонал-демократичний інститут (NDI) в Тбілісі.

При цьому 49% опитаних згодні з тим, що Росія представляє реальну і існуючу загрозу для Грузії, в той час як 30% вважають, що хоч Росія являє собою загрозу для Грузії, це загроза перебільшена.

Лише 8% опитаних не бачать в Росії жодної загрози.

Між тим, більшість у Грузії підтримує прагнення Грузії вступити в НАТО. Згідно з опитуванням 70% підтримують вступ Грузії до Альянсу.

Дослідження, було проведено з 22 лютого по 5 березня в масштабах країни. В рамках дослідження було опитано 3161 людей. Крім питань зовнішньої політики, опитування відображає ставлення населення Грузії до реформ, внутрішньої політики і соціальних проблем.

Нагадаємо, 2 березня, офіційний представник МЗС Росії Олександр Лукашевич заявив, що у зв'язку з оголошенням Грузією 29 лютого безвізового режиму для росіян, РФ готова ввести на взаємній основі безвізовий режим з Грузією і пропонує відновити дипвідносини, розірвані в серпні 2008 року після війни в Південній Осетії.

Заступник міністра закордонних справ Грузії Сергій Капанадзе у відповідь заявив, що Грузія не буде відновлювати дипломатичні відносини з Росією, поки та продовжує визнавати незалежність Південної Осетії і Абхазії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.