НОВИНИ

Янукович розповів главам церков про весну, моральні цінності та автобани

Президент Віктор Янукович провів традиційну зустріч з представниками Ради церков під час Великого посту.

«Це саме той піст, який зараз йде у православній церкві. А що стосується мусульман, у вас вчора було свято? 21? Це равноденствіє, да… Ну так мені розповіли. Я не знаю, не всі святкують, але я вчора був, зустрічався з Президентом Киргизії, і він мені сказав, що це свято святкується», - зауважив Янукович.

Крім того, за його словами, зараз весна, коли оживає природа, «це той період часу, коли після зими у людей змінюються настрої, і безумовно, це стосується і нашого суспільства. Є такі речі, коли разом з природою оживають високі моральні якості людей чи суспільства».

Янукович також зазначив, що на зустрічі відсутній голова УПЦ МП митрополит Володимир.

"Він зараз хворіє. Я постійно тримаю з ним зв'язок, він пообіцяв уже на Великдень переїхати з лікарні в монастир. Я знаю, що ви всі його відвідуєте. І після ваших відвідин у нього поліпшуються різні аналізи, підвищується життєвий тонус", - розповів Янукович.

Також Янукович у ході зустрічі повідомив про стан української економіки, про реформи, про свої соціальні ініціативи, зовнішню політику держави.

Щодо Євро-2012, Янукович нагадав, що активно будуть розбудовуватись автобани.

Президент сподівається,  що незабаром Україну зі сходу на захід можна буде перетнути автомобілем за 15 годин.За його словами, також активно запроваджується швидкісне залізничне сполучення, для чого закуповуються швидкісні потяги у Кореї. За словами гаранта, з економічної точки зору потягом буде дешевше.

Загалом, Янукович  зауважив, що, згідно із Конституцією, церква відділена від держави, але, «по великому рахунку, мета і у влади, і у церкви одна – створення умов для життя людей і будівництва сильної країни».

Нагадаємо, 20 березня прес-служба глави держави повідомила, що 21 березня президент Янукович проведе зустріч з керівниками церков.  Водночас речник УПЦ КП архієпископ Євстратій (Зоря) повідомив, що Всеукраїнська рада церков та релігійних організацій довелось скасувати зустріч із європейськими чиновниками у Брюсселі заради прийому у президента Януковича.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.