НОВИНИ

Тимошенко: регіонал Мельник має стати "нерукоподаваним"

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко «вкрай обурена поведінкою, або навіть не поведінкою, а справжньою дикістю так званого народного депутата Петра Мельника, продемонстрованою під час виборів мера Обухова». Про це вона написала у листі із Качанівської колонії.

«Огрядний, величезний і нахабний чолов’яга піднімає руку на тендітну жінку, на свою колегу. Давайте приберемо звідси всю політику, партійність і назвемо речі своїми іменами: це справжнє хамство», - відзначила Тимошенко.

«Я абсолютно погоджуюся з Ірою і висловлюю їй свою підтримку. Але це, крім того, ще й зневага - зневага до жінок, до України, до людей. Це – свинство у його найяскравіших проявах», - вважає екс-прем’єр-міністр.

«Я шкодую і дивуюся: чому там, на виборчій дільниці, не знайшлося жодного чоловіка, який би адекватно відповів цьому «народному обранцю», незважаючи на всю його обширну недоторканість і важкою працею наїдений імунітет?», - додала вона.

«В хліву таким людям місце, а не в законодавчому органі. Таких людей треба гнати з політики, гнати з парламенту», - переконує Тимошенко.

«Не розраховую на те, що Партія регіонів дослухається до моїх порад та позбавить цього депутата мандату, тому звертаюся до всіх чоловіків Верховної Ради незалежно від їх партійної та фракційної приналежності. Цей депутат повинен стати «парією» серед вас. Він – «нерукоподаваний». Я пропоную вам - якщо вже немає хоробрості вступитися за жінку - бодай виключити цього пройдисвіта з кола людського спілкування», - пише Тимошенко.

«Принагідно хочу передати привіт Ірі Геращенко. Тримайся, Іро. Настають такі часи в країні, що ми тепер  - чоловіки», - заявила Тимошенко.

Нагадаємо, депутат від НУНС Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook написала, що під час виборів мера Обухова Київської області 18 березня депутат від ПР Петро Мельник намагався її «винести з дільниці».

Мельник визнав некоректною свою поведінку з Іриною Геращенко, але пожалівся, що вона обізвала його «хамом».

Сьогодні Мельник вибачився у сесійній залі перед Геращенко за інцидент, що стався на виборчій дільниці в Обухові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.