НОВИНИ

На Банковій обіцяють, що Янукович зустрінеться з Лук`яненком найближчим часом

Зустріч Героя України Левка Лук`яненка з президентом Віктором Януковичем «відбудеться найближчим часом з урахуванням можливостей робочого графіку глави держави». Про це йдеться в повідомленні радника президента Олени Лукаш.

Як йдеться в повідомленні, «за останні два роки Лук’яненко звертався до Адміністрації президента чотири рази:

19 липня 2010 року - щодо проведення перевірки фактів, викладених у зверненні голови Луганської КО УРП С.Мельничука про невиконання прокуратурою Луганської області своїх службових обов’язків щодо нагляду за додержанням прав і свобод людини і громадянина у сфері застосування української мови як державної; 18 березня 2011 року - щодо присудження письменникові Василю Шкляру Національної премії України ім. Т.Шевченка 2011 року; 13 вересня 2010 року - щодо збереження за Спілкою письменників України права власності на 2 будинки творчості в АР Крим; 18 листопада 2011 року - щодо помилування громадянина Д.П.Савченка».

Лукаш зазначає, що звернення та клопотання Лук`яненка «щоразу були в установленому порядку розглянуті, про результати розгляду заявника повідомляли».

«Стосовно зустрічі Лук`яненка з президентом України – то вона відбудеться найближчим часом з урахуванням можливостей робочого графіку глави держави», - повідомляє Лукаш.

Нагадаємо, Герой України, автор Акту проголошення незалежності України Левко Лук’яненко оприлюднив відкрите звернення до Віктора Януковича, в якому висловив обурення тим, що чиновники Адміністрації президента відмовили йому у зустрічі з главою держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.