НОВИНИ

Коростенський завод можуть оштрафувати на 4 млн грн за забруднення ріки

Міністерство екології й природних ресурсів припускає накладення штрафу за підсумками розслідування забруднення ріки Уж у Коростенському районі Житомирської області від 1,5 млн гривень до 4 млн гривень.

"На сьогодні відбувається підрахунок збитків і через 3 дні його буде завершено. Ми припускаємо, що сума штрафу становитиме 1,5-4 млн гривень", - повідомив міністр екології й природних ресурсів Микола Злочевський.

Попередньо встановлено, що забруднені стоки в ріку скинув Коростенський завод МДФ. Відповідно до повідомлення прес-служби міністерства, станом на 19 березня ріка Уж в районі села Вороневого йде чистою, завод припинив скидання стоків у ріку.

А оскільки 16 березня підприємство не виконало рішення про тимчасову заборону діяльності, головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області Богдан Гнатюк підписав розпорядження про опломбування заводу з 19 березня.

16 березня Коростенська міська рада також отримала копію розпорядження й інформацію про проведення опломбування заводу.

Нагадаємо, що 4 березня на ріці Уж біля села Вороневе загинуло 8 тонн риби.

За результатами перевірки Державна екологічна інспекція призупинила діяльність Коростенського заводу МДФ, попередньо встановивши, що саме відходи виробництва заводу призвели до забруднення води в ріці. 14 березня прокуратура Житомирської області порушила кримінальну справу за фактом забруднення ріки.

Як повідомлялося, у серпні 2011 року прокуратура Криму порушила кримінальну справу проти директора комунального підприємства за підозрою в забрудненні неочищеними стоками найдовшої ріки Криму – Салгір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.