НОВИНИ

У КОД заявляють, що робота над формуванням єдиного списку просувається успішно

На засіданні центрального КОДу було прийнято рішення, що опозиційні партії, які не долають 5% бар’єр на парламентських виборах, не висуватимуть свої партійні списки в пропорційній частині. Про це повідомив народний депутат України Тарас Стецьків.

«Натомість ці націонал-демократичні партії матимуть змогу висувати своїх узгоджених кандидатів на мажоритарні округи. Окрім того, ці партії мають можливість пропонувати свої кандидатури для їх включення у єдиний виборчий список у пропорційній частині, який сьогодні готує опозиція», - повідомив Стецьків.

За його словами, сьогодні КОД успішно працює над питанням єдиного списку. Відтак його перспектива є цілком реальною.

Нагадаємо, Комітет опору диктатурі створив Узгоджувальну комісію, яка формуватиме єдиний список кандидатів в народні депутати по одномандатних виборчих округах від об’єднаної опозиції.

Як заявив перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов, єдиний список від опозиції на парламентських виборах очолить Юлія Тимошенко.

Згідно з результатами соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, якби вибори до Верховної Ради проходили у середині лютого, то 5% прохідний бар’єр подолали б чотири партії - Партія регіонів, ВО «Батькiвщина», «Фронт змiн» та Комунiстична партiя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.