НОВИНИ

Влада Києва відрапортувала про 100% готовність до Євро-2012

Київ підготувався до проведення фіналу чемпіонату з футболу Євро-2012 на 100%. Про це заявив заступник голови Київської міської адміністрації Анатолій Голубченко.

«Я думаю, що відсотками можна було рахувати до 1 січня 2012 року, а після 1 січня 2012 будь-які відсотки недоречні. Ми готові на 100%. Залишилися деякі питання, які не прийшов час виконувати», - заявив Голубченко.

«Наприклад, ще рано будувати фан-зону, її потрібно облаштовувати з 20 травня, з огляду на День Києва, 1530-річчя міста, які будуть проводитися теж на Майдані Незалежності. Тобто ми спланували, відпрацювали і чекаємо на 20 травня. Далі концепція безпеки - вона повністю готова, але практично вона почне працювати з 7 червня 2012 року, з того моменту, як ми відкриємо фан-зону і 11 червня зіграємо перший футбольний матч», - додав він.

При цьому Голубченко відзначив, що вся теоретична частина відпрацьована повністю, і тепер влада чекає, поки прийде час втілювати все в життя.

Нагадаємо, раніше Голубченко повідомляв, що київська міліція підготувала працівників до фінального чемпіонату з футболу ЄВРО-2012: вони вільно володіють англійською мовою

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.