НОВИНИ

Мер Запоріжжя пішов до Партії регіонів

Мер Запоріжжя Олександр Сін прийняв пропозицію губернатора Запорізької області Олександра Пеклушенка та приєднався до Партії регіонів.

Олександр Сін пояснив, що своїм рішенням від проявить підтримку роботи губернатора, з яким, за його словами, їх пов’язують давні особисті стосунки.

«Я вношу свій вклад, щоб була одна команда, яка працюватиме на благо регіону. І для того, щоб ми монолітно вирішували завдання, я зроблю цей крок. Має бути чітка команда, яка буде працювати на благо не конкретної партії, а регіону, і не має бути внутрішніх спорів та міжусобиць» - прокоментував своє рішення  Олександр Сін.

Нагадаємо, що губернатор Олександр Пеклушенко офіційно запропонував меру міста вступити до ПР, так як йому подобається робота Сіна як керівника обласного центру і як людини.

Олександ Сін після виходу з  міської організації партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", залишався безпартійним.

Нагадаємо, що в січні запорізькі члени Партії регіонів заявили, що їхня політична сила перетворюється на Партію зрадників, і почали масово складати партквитки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.