НОВИНИ

Штаб провладного кандидата в мери Обухова звинувачує «УДАР» у провокаціях

На виборах міського голови Обухова Київської області представники політичної партії "УДАР" провокують конфліктні ситуації на виборчих дільницях. Про це заявив керівник штабу кандидата на посаду мера Олександра Левченка Юрій Молчанов.

Молчанов запевняє, що «під виглядом проведення екзит-полу у великій кількості до дільниць прибувають невідомі особи спортивної статури».

«Викликає подив, що екзіт-пол вони розпочали після обіду, а не з початку роботи дільниць. Ми не виключаємо, що результати екзит-полу вже заздалегідь сфальсифіковані цією партією», - сказав представник провладного кандидата.

«Справжня мета цих осіб невідома, проте, зважаючи на таку кількість невідомих осіб, які прибувають до дільниць, не виключаємо тиску на комісії під час підрахунку голосів», - підкреслив Молчанов.

Раніше Юрій Молчанов також заявляв про спробу нападу на виборчий штаб. Молчанов повідомив, що вранці до будівлі штабу намагалися потрапити 15 осіб "спортивної статури".

У партії "УДАР" заявили про порушення під час голосування і зазначили, що в день виборів у місті влаштували ярмарок, на який прибували автобусами люди з інших міст. На думку представників партії, частина прибулих голосувала на дільницях за відкріпними талонами.

Активісти руху «Спільна справа», в свою чергу, заявляють про масові порушення під час виборів. За словами лідера організації, Олександра Данилюка, не менш як на двох третинах виборчих дільниць було виявлено «видачу членами комісій від провладних партії бюлетенів громадянам, які не мають місцевої реєстрації або взагалі не мають посвідчення особи».

Також, за словами Данилюка, представники моніторингової групи встановили факти прямого підкупу виборців. «Встановлено, що прямий підкуп виборців здійснюється під виглядом екзит-полу, який проводить одне з невідомих досі друкованих видань, і така ж за популярністю інформаційно-аналітична компанія», – сказав він.

«Мета цього «екзит-полу» – перевірка явки осіб, яким заплатили за голосування», – зазначив Данилюк, додавши, що дані факти зафіксовані на відео і невдовзі будуть поширені через ЗМІ

В той же час, у Комітеті виборців України заявляють, що вибори міського голови Обухова Київської області відбуваються без будь-яких порушень чинного законодавства. 

Такої ж думки притримується і міліція. Представники правоохоронних органів спростували інформацію про те, що під час голосування на виборах мера Обухова застосовувалися так звані «каруселі» та голосування за відкріпними талонами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.