НОВИНИ

Міліція також не побачила порушень на виборах мера Обухова

У міліції спростовують інформацію окремих політичних партій про те, що при голосуванні на виборах мера Обухова застосовуються так звані «каруселі» та голосування за відкріпними талонами.

«Каруселей», про які заявляють представники окремих політичних партій, не зафіксовано, також, як і не зафіксовано голосування за відкріпними талонами, які згідно з чинним законодавством в Україні давно не використовуються», - повідомили ЛІГАБізнесІнформ у відділі зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Київській області.

У міліції підкреслюють, що станом на 16:00 ніяких порушень правопорядку та виборчого законодавства на виборах в Обухові не виявлено.

Ранішев партії «УДАР» заявили, що на виборах в Обухові готуються фальсифікації, які спотворять реальний вибір виборців. У партії стверджували, що в день виборів в місті організували ярмарок, на яку в автобусах приїжджають люди з інших міст і деякі з них голосують за кандидата від влади.

А у виборчому штабі кандидата в мери Обухова Олександра Левченка заявляли, що намагалися увірватися невідомі особи.

Пізніше у Комітеті виборців України заявили, що вибори міського голови Обухова Київської області відбуваються без будь-яких порушень чинного законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.