НОВИНИ

Партія Кличка заявляє про «каруселі» на виборах в Обухові

Партія «УДАР» заявляє, що у день виборів в Обухові влаштували ярмарок, на який прибувають автобусами люди з інших міст. Частина з них голосує на дільницях за відкріпними талонами.

«Сьогодні в Обухові влада використовує старі «перевірені» технології – так звані «каруселі». А представників від «УДАРу», кандидат від якого є основним суперником провладного кандидата, намагаються не пустити на дільниці. І це при тому, що до цього не зареєстрували жодного члена ДВК від «УДАРу», – цитуєзаступникаголови партії, головифракції «УДАР» в Київській облраді АртураПалатного прес-служба партії.

«Окрім застосування «каруселей», сьогодні в Обухові намагаються сформувати громадську думку, розповсюджуючи інформацію про нібито тиск і погрози провладному кандидату. Таким чином, влада намагається знівелювати розголос про фальсифікації на виборах мера Обухова. Але ми сподіваємося, що міжнародні спостерігачі, зареєстровані на ці вибори, журналісти, які висвітлюють події в Обухові та представники громадськості не допустять втілення в життя цього сценарію влади – за будь яку ціну провести свого кандидата на посаду мера. Адже те, що відбувається сьогодні в Обухові, є розминкою й репетицією влади перед майбутніми парламентськими виборами», – заявив Палатний.

Нагадаємо, сьогодні відбуваються вибори мера Обухова.

Голова Обухівської Територіальної виборчої комісії Борис Васюр заявляв, що під час позачергових виборів міського голови на виборчих дільницях Обухова будуть встановлені відеореєстратори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.