НОВИНИ

Пастори Аделаджі вступили до "Молодих регіонів" і тепер активно просувають нові ініціативи Януковича

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко та народний депутат Андрій Шкіль направили звернення прем’єр-міністру Миколі Азарову як голові Партії регіонів з проханням роз’яснити позицію партії стосовно членства та активної діяльності у ВМГО «Молоді регіони» пасторів християнської релігійної громади «Посольство Боже», проти яких порушено кримінальні справи. Про це повідомили у прес-службі Томенка.

Посилаючись на розслідування у львівській газеті «Експрес», Томенко звернув увагу на те, що проти пасторів християнської релігійної громади «Посольство Боже» на Львівщині порушені кримінальні справи за заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах.

При цьому «пастори, вочевидь, злякавшись можливих неприємностей, знайшли собі партійний прихисток в лавах громадської організації «Молоді регіони».

Томенко уточнив, що мова йде про керівництво Львівської обласної організації ВМГО «Молоді регіони», яке днями виступило активним організатором та учасником мітингу на підтримку програми соціальних ініціатив Президента Віктора Януковича, що пройшов у Львові.

Томенко просить Азарова, як голову Партії регіонів, поінформувати громадян, а особливо громадськість Львівщини, стосовно позиції Партії регіонів щодо членства та діяльності в ВМГО «Молоді регіони» пасторів християнської релігійної громади «Посольство Боже», проти яких порушено кримінальні справи.

Нагадаємо, кримінальну справу порушено стосовно шести членів злочинної організації з числа працівників групи компаній King's Capital, очолюваної пастором церкви «Посольство Боже» Сандеєм Аделаджею.

За даними Управління зв'язків із громадськістю МВС України, ці особи впродовж 2006-2008 рр. шляхом шахрайства, під виглядом високоприбуткової діяльності зазначеної групи компаній, заволоділи коштами громадян у особливо великих розмірах.

У цій справі визнано потерпілими 618 осіб, яким завдано матеріальних збитків на суму понад 52 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.