НОВИНИ

Єдиний список опозиції на виборах в Раду очолить Тимошенко

Перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив, що Юлія Тимошенко очолить єдиний список від опозиції на парламентських виборах.

"В Україні сьогодні немає альтернативи першому номеру - Юлії Тимошенко. Вона буде очолювати список опозиції", - заявив Турчинов у п'ятницю ввечері в ефірі телеканалу Інтер, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Навіть не дивлячись на те, що Юлія Тимошенко сьогодні перебуває у в'язниці, вона є і залишається лідером не тільки "Батьківщини", а й лідером опозиції", - підкреслив він.

При цьому він також зазначив, що покладає надію на рішення Європейського суду з прав людини, який побачить політичне підгрунтя в кримінальних переслідуваннях Тимошенко, і вона зможе взяти участь у парламентських виборах.

Що стосується інших перших номерів в об'єднаному списку опозиції, то, за його словами "коли у нас проходять засідання об'єднаної опозиції, у нас немає розділу місць - хто перший, хто другий, п'ятий - йдуть принципові серйозні розмови".

"У той же час я вважаю, що за Юлією Тимошенко повинні йти найрейтинговіші опозиційні політики, які мають максимальну підтримку в суспільстві. Це не проблема, це легко перевіряється. Саме таким чином буде вибудовуватися політичний список", - підсумував він.

Нагадаємо,Комітет опору диктатурі створив Узгоджувальну комісію, яка формуватиме єдиний список кандидатів в народні депутати по одномандатних виборчих округах від об’єднаної опозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.