НОВИНИ

Єдиний список опозиції на виборах формуватиме спеціальна комісія

Комітет опору диктатурі створив Узгоджувальну комісію, яка формуватиме єдиний список кандидатів в народні депутати по одномандатних виборчих округах від об’єднаної опозиції.

Відповідне рішення було ухвалене за підсумками засідання КОДу 15 березня, повідомляє прес-служба «Батьківщини».

«З метою завершення формування єдиного списку кандидатів в народні депутати по одномандатних виборчих округах від об’єднаної опозиції утворити постійно діючу Узгоджувальну комісію», - вирішили члени КОДу.

Ця комісія має забезпечити персональне визначення кандидатів у народні депутати та внести пропозиції щодо їх висунення в конкретних одномандатних виборчих округах.

Крім того, партії-учасниці Комітету опору диктатурі мають надати доручення обласним парторганізаціям завершити роботу з узгодження мажоритарних кандидатів у народні депутати та подати пропозиції до постійно діючої Узгоджувальної комісії до 10 квітня 2012 року.

Поза тим учасники КОДу вирішили звернутися до партії УДАР, яка 22 січня 2012 року підписала угоду про спільні дії опозиції, із пропозицією стати повноцінним членом Об’єднаної опозиції (КОД) та внести для спільного узгодження свої пропозиції щодокандидатів по одномандатних виборчих округах.

Також КОД задовільнив заяву Української соціал-демократичної партії про вихід зі складу Комітету.

Нагадаємо, раніше заступник голови Верховної Ради, один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко прогнозував оприлюднення списку кандидатів у депутати Ради від опозиції за мажоритарними округами після 30 квітня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.