НОВИНИ

Для виплати "Вітіної тисячі" Нацбанк випустить спеціальні картки

Національний банк України планує запровадити спеціальні картки для виплати населенню компенсацій за вкладами Ощадбанку СРСР. Про це прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив в ефірі Першого національного телеканалу.

«Зараз Національний банк працює над системою видачі карток всім тим вкладникам, на які будуть перераховані ці компенсаційні гроші, і у кожного громадянина, який отримає компенсацію, буде вибір: чи то піти в будь-який банкомат зняти цю тисячу і витратити (це його право), або зберегти цю тисячу на вигідних умовах на своєму депозиті і отримати хороший відсоток з цього», - заявив Азаров.

Нагадаємо, 7 березня президент Віктор Янукович доручив уряду забезпечити виплату українцям компенсації за вкладами Ощадбанку СРСР в розмірі 1 тис. грн, яка не була виплачена при колишньому уряді, до кінця цього року. В цілому кількість громадян, які мають отримати відшкодування, становить близько 6 млн осіб.

При цьому глава Національного банку Сергій Арбузов виключає виплати компенсації заощаджень вкладникам Ощадбанку СРСР за рахунок емісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.