НОВИНИ

Податківці знайшли підпільний трубопровід для перекачування спирту із Молдови

Контрабандний канал переміщення спирту через державний кордон України знешкоджено на території Роздільнянського району Одеської області, повідомляє управління взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС в Одеській області.

За інформацією державної податкової служби, постачання спирту здійснювалось по прокладеному в землі трубопроводу, який починався з села Новокотовськ, розташованому в Придністровській Молдавський республіці, до границі села Павлівка Роздільнянського району Одеської області.

Вихід трубопроводу на території України був замаскований в очереті, на березі озера, біля села Павлівка. За зовнішніми ознаками, трубопровід був прокладений навесні 2011 року та використовувався приблизно до листопада 2011 року.

Довжина трубопроводу приблизно  3, 5 км, глибина розміщення  від 0,5 до 2-х метрів. Трубопровід складався з ПВХ труб діаметром 5 см.

На даний час в трубопроводі частково знаходиться лід, що може свідчити про консервацію трубопроводу на зимовий період, зазначають податківці.

Наразі проводяться спільні оперативні заходи із співробітниками Південного Регіонального управління Державної прикордонної служби України по встановленню осіб, причетних до прокладання та користування трубопроводом.

Нагадаємо, раніше податківці звітували, що горілка почала виходити «з тіні» та за перші два місяці цього року збори акцизного податку на лікерно-горілчану продукцію зросли на третину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.