НОВИНИ

Королевська стверджує, що її виключення не було погоджено з Тимошенко

Народний депутат Наталія Королевська звинувачує керівництво фракції БЮТБ у спробі її дискредитації в очах колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це вона сказала на брифінгу.

"Я впевнена, що це рішення (про виключення із фракції БЮТБ) не було погоджено (з Тимошенко). Але я знаю також, що сьогодні Юлії Тимошенко доносять усіляку інформацію для того, щоб зруйнувати наші відносини, і використовують всі методи для того, щоб мене дискредитувати в її очах", - повідомила Королевська.

Депутат підкреслила, що Тимошенко зробила дуже багато для неї як політика, і додала, що зараз головне завдання всіх опозиційних партій домогтися звільнення екс-прем'єра.

Крім того, Королевська заявила, що один із заявлених мотивів виключення її з БЮТБ - нібито вона не проголосувала за включення до порядку денного сесії проекту постанови про заходи щодо виконання резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи - не відповідає дійсності.

З її слів, її картка перед цим голосуванням була вкрадена, а картка депутата Євгена Суслова також не спрацювала з технічних причин.

Королевська заявила, що це є провокацією з боку фракції, щоб одержати привід для виключення зі складу фракції.

Нагадаємо, 14 березня фракція БЮТБ виключила Королевську зі свого складу. Керівництво фракції обвинуватило неї в систематичному порушенні фракційної та блокової дисципліни.

Пізніше заяву про вихід із фракції написали соратники Королевської Євген Суслов і Олексій Логвиненко.

Наприкінці грудня 2011 року Українська соціал-демократична партія обрала Королевську своїм лідером.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.