НОВИНИ

Ув’язнені дніпропетровської колонії припинили голодування

Керівництву дніпропетровської виправної колонії №89 і представникам Державної пенітенціарної служби вдалося порозумітися з голодуючими засудженими: станом на середу голодування, яке тривало близько семи діб, припинено. Про це повідомила правозахисниця Олена Повідайчик.

За її інформацією, представники пенітенціарної служби пообіцяли засудженим покращити умови утримання, зокрема, зробити ремонт в приміщеннях, а також поліпшити харчування та лікування.

Водночас правозахисниця заявляє про необхідність змінити керівництво колонії, яке допустило таку ситуацію.

У Державній пенітенціарній службі України раніше повідомили, що у колонії нині триває перевірка, яку проводить спеціальна комісія у складі представників прокуратури.

Нагадаємо, причиною протесту 300 ув'язнених у дніпропетровській колонії №89, за словами правозахисників, стала "мінусова температура в камерах через відсутність вікон; хворі цілодобово знаходяться в приміщеннях з льодом, інеєм". Крім того, за їх інформацією, "ув’язнених із залікованою формою туберкульозу свідомо помістили з тяжкохворими, які перебувають на останній стадії захворювання".

Як відомо, це другий подібний випадок у виправних колоніях України з початку року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.