НОВИНИ

Янукович наказав Азарову спілкуватися з опозицією за старою традицією

Президент України Віктор Янукович закликає уряд активніше співпрацювати з Верховною Радою у питанні ухвалення важливих для країни законів. Про це він сказав під час зустрічі з головою ВР Володимиром Литвиним та лідерами фракцій Партії регіонів, Народної партії і групи «Реформи заради майбутнього».

За словами Януковича, уряд повинен в разі необхідності напередодні розгляду тих чи інших законопроектів зустрічатися з фракціями та обговорювати проекти.

Він також наголосив на необхідності поновити свої традиційні зустрічі з лідерами фракцій, у тому числі опозиційних, для того, щоб мати зворотній зв’язок.

У свою чергу Литвин наголосив на важливості подібних зустрічей. За його словами, у світлі передвиборчої кампанії, що розпочинається, дуже важливо утримати у парламенті конструктивний і робочий настрій.

«Було б добре, якби Кабінет міністрів реалізував Вашу ідею про зустрічі із фракціями», - сказав Литвин, звертаючись до Януковича. Він вважає, що подібні зустрічі могли б знімати багато непорозумінь.

Як повідомлялось, 12 березня опозиційні фракції НУ-НС і «БЮТ-«Батьківщина» відмовилися брати участь у зустрічі Віктора Януковича з заступниками та лідерами парламентських фракцій, оскільки наполягали на розмові з президентом без представників більшості.

Нагадаємо, фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» і Блоку «Наша Україна-Народна Самооборона» у Раді заявляли про бажання обговорити з Януковичем його плани з виконання рекомендацій резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи від 26 січня, особливо в частині забезпечення участі у виборах Ради-2012 ув'язнених опозиціонерів.


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.