НОВИНИ

Азаров назвав головне своє досягнення за два роки

Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає головним досягненням свого уряду за два роки роботи те, що «країну вдалося втримати від катастрофи».

Про це він заявив сьогодні журналістам на брифінгу після ознайомлення з ходом будівництва станції метро «Іподром» у Києві.

«Я зараз дивлюся публікації за підсумками двох років роботи уряду. Скільки всякої нісенітниці наговорено, а не сказано найголовнішого - що за два роки вдалося втримати країну від катастрофи. Нам вдалося досягти макроекономічної стабільності, оживити будівельний комплекс, багато галузей промисловості стали працювати ритмічно, стабільна курсова політика, стабільна гривня і, врешті-решт, ми добилися стабілізації на ціновому ринку. Хіба цього мало?», - обурився Азаров.

Він підкреслив, що критики і опоненти уряду, «які вміють лише язиком базікати», коли були при владі, не змогли зробити нічого подібного.

«Тому ми маємо що сказати нашому народу, нашим людям, і зараз перед нами стоять ще серйозніші і відповідальніші завдання», - підкреслив прем’єр-міністр.

На думку Азарова, соціальні ініціативи президента Віктора Януковича, які були озвучені на розширеному засіданні Кабінету міністрів 7 березня, по суті, є «новою соціальною політикою в Україні».

«За 20 років ще не було таких масштабних, системних і комплексних соціальних реформ», - наголосив Азаров.

Нагадаємо, 11 березня виповнилося два роки від дня призначення Азарова на посаду прем’єр-міністра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.