НОВИНИ

За рік прибічників перебування ЧФ Росії у Криму поменшало

На тлі загострення газових переговорів, значно зменшилось число прибічників продовження терміну перебування Чорноморського Флоту Росії на території України до 2042 року.

Про це повідомляє Соціологічна група «Рейтинг», сприраючись на проведені опитування.

Так, за рік число прибічників зменшилось з 42% до 33%, одночасно зросло число противників – з 42 до 49%. 18% - не визначилися з цього питання.

«Ініціатива зазнала втрат не тільки в Центрі та на Півночі України, а й на Сході, Півдні та Донбасі, де її підтримують не більше половини опитаних», - зазначає соціологічна група.

Дослідження проводилося 10-24 лютого 2012 року. Методом особистого формалізованого інтерв’ю (face to face) було опитано 4 тис. респондентів віком від 18 років.

Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 1,5%, для значень близьких до 30% - не більше 1,3%, для значень близьких до 10% - не більше 0,9%.

Нагадаємо, нещодавно Севастопольська влада поскаржилася уряду на те, що Чорноморський флот Росії використовує 30 причалів безкоштовно.

За підрахунками влади Криму, щорічна компенсація регіонам автономії за базування на їх території Чорноморського флоту Росії повинна становити не менше 39,4 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.